O Nás

Naše vize

Apotheca Mundi v překladu znamená Lékárna světa. A přesně toho se snažíme dosáhnout. Chceme spojit moudrost dávných věků, kterou ověřily tisíce let praxe domorodých obyvatel naší planety, s moderními postupy a technologiemi. Proto sbíráme léčivé rostliny ze všech koutů světa, testujeme jejich účinky a v České republice z nich vyrábíme 100% přírodní produkty pro krásu a zdraví.

Stránka - O nás

100% přírodní složení

Stránka - O nás

Šetrné získávání surovin

Stránka - O nás

Etická spolupráce s místními obyvateli

Stránka - O nás

Vyrobeno v České republice

Spojujeme svět tradic se světem technologií. Využíváme přírodní bohatství z celého světa, mícháme suroviny, které se k sobě hodí a navzájem posilují své účinky. Připravujeme doplňky stravy pro lidi i zvířata a vyrábíme organickou kosmetiku podle vlastních receptur.

Původ surovin

Suroviny nám dodávají místní obyvatelé – z Peru, Brazílie, Číny, Indie a dalších zemí, z nichž rostliny pochází. Zemědělci a kmeny indiánů, s nimiž spolupracujeme, při získávání surovin postupují opatrně a šetrně, aby svým počínáním nepoškodili přírodu. Příkladem je získávání dračí krve. Místo aby domorodci strom, z nějž míza pochází, stejně jako některé společnosti pokáceli, jemně ho navrtají a vytěží z něj jen tolik pryskyřice, kolik stromu neuškodí. Dodavatele si pečlivě vybíráme a řešíme s nimi vše do nejmenších detailů, abychom měli jistotu, že spolupráce probíhá v naprostém pořádku.

Stránka - O nás

Naše planeta

Tam, kde vznikl život i magie

Planeta dala život všemu. Vytvořila řeky a údolí, hory a pláně, pouště a pralesy. Prozkoumáváme její skrytá zákoutí a objevujeme houby i byliny, které mají moc léčit a pomáhat. Ty pak přetváříme v naše produkty – 100% přírodní, kvalitní a vyráběné s respektem k planetě.

Stránka - O nás

Suroviny z celého světa se testují v laboratořích – bez testování na zvířatech – a následně se posílají k nám do České republiky. Zde je pod dohledem odborníků, kteří se v oboru pohybují déle než 20 let, zpracováváme ve spojení ruční práce a nejmodernějších technologií. Výsledkem jsou maximálně kvalitní produkty.

Pomáháme vysazovat stromy v Amazonii

Za každý nákup na našem e-shopu vysadíme s organizací Ecologi strom. Podívejte se na náš les

Naše hodnoty

Stránka - O nás

Udržitelnost

Suroviny získáváme šetrně v souladu s přírodou. Produkty balíme do recyklovatelných obalů.
Stránka - O nás

Etika

Pomáháme v místě původu surovin. Podporujeme indiánské kmeny a výsadbu nových stromů v Amazonském pralese.
Stránka - O nás

Kvalita

Všechny naše produkty mají 100% přírodní složení a jsou vyrobené z těch nejkvalitnějších surovin.

Co máme v plánu do budoucna?

V blízké budoucnosti se chceme zaměřit také na oblast fitness a začít připravovat čistě přírodní suplementy pro sportovce. Věříme, že díky svému unikátnímu přírodnímu složení a vhodné kombinaci různých látek dokáží zajistit stejný, nebo ještě lepší účinek než uměle vyrobené suplementy.